administrator
Do³±czy³: 19 Sty 2008 Posty: 85
|
Wys³any: Sro Lut 25, 2009 14:46 Temat postu: Tematy seminarium |
|
|
WARUNKI ZALICZENIA SEMINARIUM:
1. Na pierwszych zajêciach odbywa siê losowanie
tematów i terminów seminariów.
2. Seminarium powinno byæ przygotowane zarówno w formie
pisemnej (ok. 10 stron), jak i w formie prezentacji
komputerowej (35- 40 min.). Wersjê drukowan± oraz
prezentacjê zapisan± w formie elektronicznej
nale¿y przekazaæ prowadz±cemu w dniu wyg³aszania
seminarium. Oddanie po terminie skutkuje obni¿eniem oceny
koñcowej o pó³ stopnia.
3. Wyg³oszenie seminarium jest warunkiem koniecznym uzyskania
zaliczenia.
4. Na ocenê seminarium sk³adaj± siê nastêpuj±ce oceny
cz±stkowe:
· pierwsza - za wyg³oszenie referatu (40%),
· druga - za referat pisemny (40%),
· trzecia – za aktywno¶æ podczas seminarium i kartkówki (20%). |
|